پايين آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی

پايين: آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار حوادث در زندان،هم بندهایم به من یاد دادند که قتل را به گردن همسر مقتول بیاندازم / ر بیانات یک قاتل در دادگاه

اردیبهشت‌ سال گذشته زنی به مأموران کلانتری ولنجک خبر داد شوهرش به قتل رسیده ‌است و جسد او را در اتاق‌خواب پیدا کرده‌ است.

ر بیانات یک قاتل در دادگاه: در زندان،هم بندهایم به من یاد دادند که قتل را به گردن همسر مقتول بیاندازم

عبارات مهم : جنایت

اردیبهشت سال گذشته زنی به مأموران کلانتری ولنجک خبر داد شوهرش به قتل رسیده است و جسد او را در اتاق خواب پیدا کرده است.

شرق نوشت: با توجه به این گزارش مأموران پلیس و بازپرس خاص قتل در محل حاضر شده است و تحقیقات خود را شروع کردند. در بررسی های اولیه همسر مقتول مدعی شد یکی از اقوام همسرش جنایت را مرتکب شده است است.

او در این باره گفت: ١٠ روزی بود که یکی از اقوام همسرم به منزل مان آمده بود. شب از عروسی به منزل آمدیم و استراحت کردیم. نیمه شب بود که صدای خرخر از اتاق خواب به گوشم رسید. خودم را که به آنجا رساندم یاشار، فامیل همسرم را دیدم که روی قفسه سینه شوهرم نشسته و چاقویی در دست دارد. او مرا ترساندن کرد که اگر سروصدا کنم من را هم خواهد کشت و بعد هم از منزل فرار کرد.

در زندان،هم بندهایم به من یاد دادند که قتل را به گردن همسر مقتول بیاندازم / ر بیانات یک قاتل در دادگاه

با توجه به بیانات زن جوان، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی شروع شد و یک هفته بعد از این جنایت متهم متواری خودش را به پلیس معرفی کرد و به قتل اعتراف کرد.

یاشار بعد از تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه پای میز محاکمه رفت ولی در دادگاه کیفری بیانات جدیدی را مطرح کرد و گفت: جنایت را همسر مقتول مرتکب شده است هست. او گفت: همسر مقتول به من گفته بود اگر به قتل شوهرش اعتراف کنم و او را نجات دهم اجاره منزل ام را می دهد و هزینه زندگی پسرم را تأمین می کند به همین خاطر هم قبول کردم اعتراف کنم.

اردیبهشت‌ سال گذشته زنی به مأموران کلانتری ولنجک خبر داد شوهرش به قتل رسیده ‌است و جسد او را در اتاق‌خواب پیدا کرده‌ است.

با بیانات تازه متهم میان سال، قضات دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران دستور تحقیقات زیاد دراین باره را صادر کردند و او بار دیگر جهت تحقیقات به دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد. به این ترتیب بازپرس محسن مدیرروستا تحقیق از متهم میان سال را به عهده گرفت. متهم که تلاش داشت در ادامه تحقیقات خود را بی گناه نشان دهد به تناقض گویی افتاد و همین امر مشخص کرد او دروغ می گوید.

با مشخص شدن راز دروغ های متهم میان سال او به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: در زندان که بودم هم سلولی هایم مسخره ام می کردند و آخر به من گفتند قتل را به گردن زن مقتول بیندازم تا از مجازات قصاص رها شوم. جهت همین در دادگاه منکر قتل شده است و تقصیرها را به گردن همسر مقتول انداختم درحالی که او در جنایت هیچ نقشی نداشت.

با توجه به اینکه مشخص شد بیانات متهم دروغ و تنها جهت رهایی از قصاص بوده هست، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، کیفرخواست علیه متهم را صادر کرد و او یک بار دیگر پای میز محاکمه می رود.

در زندان،هم بندهایم به من یاد دادند که قتل را به گردن همسر مقتول بیاندازم / ر بیانات یک قاتل در دادگاه

واژه های کلیدی: جنایت | اعتراف | دادگاه | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog