پايين آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی

پايين: آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می‌شود

بعد از ساخته شدن فیلمی جداگانه در مورد شخصیت هان سولو، حالا یکی دیگر از چهره‌های محبوب دنیای «جنگ ستارگان» فیلم خودش را خواهد داشت.

فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می‌شود

فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می شود

عبارات مهم : جایزه

بعد از ساخته شدن فیلمی جداگانه در مورد شخصیت هان سولو، حالا یکی دیگر از اشخاص محبوب دنیای «جنگ ستارگان» فیلم خودش را خواهد داشت.

به گزارش مهر به نقل از هالیوود ریپورتر، قرار است فیلمی جداگانه در مورد شخصیت اوبی وان کِنوبی به دنیای رو به گسترش «جنگ ستارگان» بپیوندد و به این ترتیب استیون دالدری به امید تازه این مجموعه فیلم ها بدل شده است است.

فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می‌شود

این کارگردان نامزد دریافت جایزه اسکار بعد از فیلم های «بیلی الیوت» و «ساعت ها» در حال مذاکره است تا روی صندلی کارگردانی این فیلم بنشیند. منابع آگاه می گویند مذاکرات در مراحل اولیه هستند و هنوز فیلمنامه ای تهیه نشده هست. اگر قراردادی بسته شود، دالدری مسئولیت بازبینی مراحل تهیه فیلم و همچنین نویسندگی آن را در همراهی با مسئولان کمپانی لوکاس فیلم بر عهده خواهد داشت.

فیلم جداگانه اوبی وان کنوبی یکی از چند پروژه ای است که به وسیله لوکاس فیلم و دیزنی خارج از دایره سه گانه هایی ساخته می شود که داستان خانواده اسکای واکر را تعریف می کنند. به کارگردانی ران هاوارد، فیلمی جداگانه در مورد هان سولو هم در حال حاضر در مراحل نهایی فیلمبرداری به سر می برد و لوکاس فیلم در نظر گرفته فیلم هایی حول محور شخصیت های یودا، بوبا فِت و چند شخصیت دیگر بسازد.

بعد از ساخته شدن فیلمی جداگانه در مورد شخصیت هان سولو، حالا یکی دیگر از چهره‌های محبوب دنیای «جنگ ستارگان» فیلم خودش را خواهد داشت.

در سه گانه مهم «جنگ ستارگان»، کنوبی یک آدم گوشه گیر متنفر از جنگ و صحرانشین است که بعدها ثابت می کند با شمشیر نوری اش مبارزی هوشمند و قدرتمند هست. او مدتی کوتاه تبدیل به مرشد لوک اسکای واکر می شود ولی بعدها دارت ویدر که قبلا شاگردش بوده، او را از پا درمی آورد. نقش آفرینی الک گینس در قالب کنوبی جهت او نامزدی جایزه اسکار را به ارمغان آورد.

این شخصیت نقشی مرکزی در فیلم های پیش درآمد جورج لوکاس داشت که به ماجرای اولیه ویدر و خیانت او به کنوبی و جدای ها می پرداخت. یوآن مک گرگور که در فیلم های پیش درآمد نقش کنوبی را ایفا کرده بود، گفته حاضر است دوباره نقش این شخصیت را بازی می کند. با این حال منابع آگاه می گویند چون هنوز فیلمنامه ای نیست، بازیگری هم به پروژه متصل نیست.

دالدری از دنیای تئاتر آمده و نخستین فیلم سینمایی اش «بیلی الیوت» را در سال ۲۰۰۰ ساخت که برایش نخستین نامزدی دریافت جایزه اسکار را هم به ارمغان آورد. او این فیلم ها را با درام های سوزان «ساعت ها» و «کتاب خوان» دنبال کرد که دو نامزدی دیگر را برایش کسب کردند.

فیلمی دیگر راجع به شخصیت محبوب «جنگ ستارگان» ساخته می‌شود

دالدری اخیرا چند اپیزود از سریال درام بازه ای «تاج» ساخته نت فلیکس را کارگردانی کرد و برایش نامزد دریافت جایزه امی شد.

واژه های کلیدی: جایزه | دریافت | ستارگان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog