پايين آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی

پايين: آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز فضای مجازی آی.بی.ام خدمات بازاریابی هوشمند ارائه می‌دهد

خدمات تازه آی.بی.ام Watson Marketing Insights نام دارد و شرکت‌هاجاری و بازاریاب‌ها با استفاده از آن قادر به درک واکنش‌ها مشتریان و فهم نحوه تاثیرگذاری بر آن

آی.بی.ام خدمات بازاریابی هوشمند ارائه می‌دهد

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛آی.بی.ام از ارائه خدمات جدیدی جهت بازاریابی هوشمند خبر داده که بر مبنای تحلیل واکنش‌ها مشتریان عمل می کند و از این طریق جهت زیاد کردن موفقیت پیکارهای تبلیغاتی شرکت ها تلاش می کند.

عبارات مهم : فناوری

خدمات یاد شده است Watson Marketing Insights نام دارد و شرکت های تجاری و بازاریاب ها با استفاده از آن قادر به درک واکنش‌ها مشتریان و فهم نحوه تاثیرگذاری بر آنها به منظور موفقیت کسب و کار خود هستند.

با زیاد کردن فهم واکنش‌ها مشتریان می توان پیکارهای تبلیغاتی هدفمندی را جهت جلب نظر افراد و زیاد کردن وفاداری آنها به یک برند تجاری در پیش گرفت. ابزار یاد شده است با ارزیابی ایمیل های ارسالی، فعالیت های صورت گرفته در شبکه های رسانه ای، محتوای چندرسانه ای و همین طور اطلاعات ذخیره شده است از افراد و همین طور داده های موجود در سرویس های کلود قادر به آینده نگری رفتارهای کلیدی صاحبان مشاغل و ارتقای احتمال موفقیت پیکارهای بازاریابی است.

خدمات یاد شده است به طور گسترده ای مبتنی بر فناوری هوش مصنوعی و خدمات کلود است و استفاده از آن جهت آینده نگری واکنش‌ها مشتریان در قبال یک محصول یا آگهی تبلیغاتی تازه بر مبنای رفتارها و خریدهای قبلی آنان نیز ممکن هست. آی.بی.ام هنوز هزینه استفاده از این خدمات را اعلام نکرده هست.
منبع: فارس

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فناوری | موفقیت | استفاده | بازاریابی | موبایل | بازار یابی هوشمند | بازاریابی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog