پايين آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی

پايين: آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز ورزشی ذوب آهن می تواند یکی از بخت های قهرمانی را از بین بردن کند , AFC

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار تیم ذوب آهن اصفهان و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا نوشت،ذوب آهن می تواند یکی از بخت های قهرمانی را از بین بر

ذوب آهن می تواند یکی از بخت های قهرمانی را از بین بردن کند , AFC

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ورزش گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه دیدار تیم های تیم ذوب آهن اصفهان و العین امارات در هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به این بازی پرداخت و نوشت کسب یک پیروزی ذوب آهن را به جمع 16 تیم برتر می رساند و در صورت پیروزی الاهلی عربستان در تاشکند برابر بنیادکار، ذوب آهن می تواند العین یکی از بخت های قهرمانی را از دور مسابقه های خارج کند.
این سایت نوشت، پیش از دیدارمهم روز دوشنبه دو تیم در ورزشگاه فولادشهر، تنها یک امتیاز تیم رده دومی ذوب آهن و تیم رده سومی العین را در گروه C لیگ قهرمانان آسیا از هم متمایز کرده است.

عبارات مهم : العین

دو برد پیاپی برابر بنیادکار ،ذوب آهن را بالاتر از تیم اماراتی به رده دوم جدول رده بندی رساند و پیروزی سوم به معنی بازگشت این تیم به جمع 16 تیم برتر لیگ قهرمانان خواهد بود، جایی که آنها در سال 2016 به العین باختند.
تیم مهمان هنوز شکستی نداشته است ولی گل دقایق نهایی الاهلی در تساوی 2-2 دو هفته پیش امیدهای افزایش این تیم اماراتی را کم کرد.
العین بعد از آخرین بازی آسیایی خود، در لیگ امارات 3-4 به الوصل باخته، برعکس، ذوب آهن در لیگ داخلی دو پیروزی کسب کرده است.
اگر ذوب آهن العین را شکست دهد و الاهلی در تاشکند برابر بنیادکار به پیروزی برسد، اصفهانی ها می توانند یکی از بخت های قهرمانی لیگ قهرمانان را از دور مسابقه ها از بین بردن کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: العین | مسابقه | پیروزی | قهرمانان | لیگ قهرمانان آسیا | لیگ قهرمانان آسیا | ذوب آهن اصفهان | کنفدراسیون فوتبال آسیا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog