پايين آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی

پايين: آفتاب همدان خبرنگار اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب باشگاه خبرنگاران جوان اوقات شرعی

گت بلاگز کرمان یک رأی، مؤثر در آینده کشور

امام جمعه جیرفت با مؤثر بودن تک تک آرای ملت در انتخابات جهت آینده کشور، همه را جهت شرکت در این مناسبت سیاسی دعوت کرد.

یک رأی، مؤثر در آینده کشور

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ حجت الاسلام رضا کرمی پور امروز در حاشیه ی أخذ رأی در حوزه ی علمیه ی امام صادق (ع) جیرفت با بیان اهمیت انتخابات از نظر امام راحل (ره) گفت: تک تک آرای ملت در انتخابات جهت آینده کشور مؤثر است و همه ما باید در این مناسبت سیاسی شرکت کنیم.
وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات در قالب شرع انجام می شود، گفت: برگزاری انتخابات به طور میانگین سالی یک بار در این کشور، نشان دهنده ی مشروعیت نظام است و شرکت در این انتخابات، نویدبخش فرارسیدن برگی دیگر از دفتر پرافتخار حضور هوشمندانه زنان و مردان متعهد کشور عزیزمان ایران اسلامی است.

عبارات مهم : ایران

امام جمعه جیرفت، انتخابات را واجب شرعی و عقلی دانست و با اشاره به اینکه همکاری در ساعات اولیه انتخابات از ثواب بیشتری برخوردار هست، از مردم خواست تا در ساعات باقی مانده با حضور حداکثری خود در این امر مهم همکاری فعالی داشته باشند.
حجت الاسلام کرمی پور با اشاره به شرایط حساس جهانی و ترفندهای دشمن های اسلام و تلاششان جهت شکستن انسجام و همبستگی ملی مردم مسلمان ایران، بر ضرورت حفظ وحدت ملی و یکپارچگی آحاد مردم در تعیین آینده خود و کشور در این دوره از انتخابات تأکید کرد.
انتهای پیام/س

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | انتخابات | انتخابات 96 | استان کرمان | امام جمعه جیرفت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog